Etikete göre gösterilenler nakliye - CGL Gümrük Müşavirliği
trarzh-CNenderuur

Kurye - Evrak Teslimi

CGL Gümrük Müşavirliği için zaman; gerçekleştirilecek Gümrük Müşavirliği hizmetinin en kısa sürede hatasız olarak bitirilmesini ifade eder.

Bu bilinç ve bakış açısıyla İhracat, İthalat Evraklarınız, Ordinolarınız  yapılan gümrük müşavirliği hizmet sözleşmesine göre CGL Gümrük Müşavirliği bünyesindeki kurye ve motokuryeleriyle en hızlı şekilde teslim alınır, teslim edilir.

Sözleşmeye göre bu hizmetler gümrük müşavirliği hizmeti içerisinde sunulabilmektedir

Devamını oku...

Nakliye - Navlun - Ardiye Hizmetleri

Gümrük Müşavirliği ve Dış ticaret olgusunun vazgeçilmez ve en önemli servislerinden olan uluslararası ve iç nakliye CGL Gümrük Müşavirliği tecrübe ve bilgi birikimiyle CGL tarafından stratejik iş ortakları üzerinden organize edilebildiği gibi CGL Gümrük Müşavirliği grubu bünyesindeki şirketleriyle de tek elden hizmet verilebilmektedir.

• Müşteri taleplerine ve yük durumuna göre komple ve parsiyel olarak en iyi hizmeti ilke olarak benimseyerek müşterilerimize güvenli, kaliteli ve de hızlı hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

• Havayolları taşımacılık hizmeti sektöründe sektörün önde gelen isimlerinden CGL Lojistik Uluslararası Nakliyat ve
Dış Ticaret Firmamızla ticari birlikteliğimiz sebebiyle hava taşımacılığında en iyi çözüm ortağınız olacaktır.

• Deniz yolu nakliyesi ile yapılabilecek taşımalarda limandan limana tüm hizmetleri, liman içi hizmetleri ve dahili nakliye
hizmetlerini gerektiğinde sunar.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol